Užsienio kalba kaip neprograminis dalykas (NPD)

Nuo 2013 -2014 mokslo metų rudens semestro, vadovaujantis Vilniaus Universiteto Senato komisijos 2013 m. birželio 20 d. posėdžio nutarimu (protokolas Nr. SK – 2013-8), Vilniaus Universiteto Užsienio kalbų institutas vykdo užsienio kalbų kaip nekreditinio studijų dalyko mokymą. Užsienio kalbų kaip nekreditinio studijų dalyko mokymui kasmet mokslo metų rudens ir pavasario semestruose skiriama – 500 vietų.

Remiantis šiuo nutarimu kaip nekreditinių studijų dalyką užsienio kalbas studijuojantis studentas savo lėšomis padengia 45 Eur bendros semestro studijų kainos.

2016-2017 mokslo metų rudens semestre užsienio kalbų kaip nekreditinio studijų dalyko, galima mokytis anglų, ispanų, italų, prancūzų, rusų, vokiečių, kalbų įvairiais lygiais (A1, A2, B1, B2). Vieno semestro kursas apima 64 auditorinio darbo valandas, po 4 savaitines valandas. Kursas baigiamas įskaita, už kurį yra skiriama po 3 kreditus, neįtraukiamus į studijų programų kreditų sumą.