UKI gretutinės studijos

Gretutinės studijos – tai dar viena galimybė rinktis? Gretutinės studijos – tai galimybė bakalauro pakopoje šalia savo pagrindinės studijų krypties  pasirinkti dar vieną studijų kryptį ir įgyti dvigubą bakalauro laipsnį.  Gretutinių studijų programos sudaromos iš Universitete vykdomų bakalauro programų išskiriant „mažesnę“ programos dalį – studijų krypties branduolį. Tai reiškia, kad pasirinkusieji, pvz., anglų kalbos gretutines studijas studijuos dalį tų pačių dalykų, susijusių su anglų kalba,  kaip ir  įstojusieji į Anglų ir kita užsienio kalba (ispanų) bakalauro studijų programą.

Ar verta rinktis gretutines studijas?
Gretutinės studijos nėra privalomos, tai gera galimybė tiems, kurie savo ateitį mato tam tikroje tarpdisciplininėje terpėje ir todėl nori praplėsti išsilavinimą, atsisakydami galimybės gilintis į pagrindinę studijų kryptį. Šios studijos suteikia galimybę be papildomų reikalavimų stoti į kitos krypties magistro studijų programą.
Nepasirinkusieji gretutinių studijų taip pat turės savo privalumų, nes jie galės labiau įsigilinti į pagrindinę studijų kryptį, priklausomai nuo interesų ir polinkių studijuodami rūpimus pasirenkamuosius dalykus, išmokti dar vieną užsienio kalbą arba rinktis daugiau bendrojo universitetinio lavinimo modulių.

K okias gretutinių studijų programas siūlo rinktis Užsienio kalbų institutas?

 

Šiuo metu Užsienio kalbų institute siūloma rinktis vieną gretutinių studijų programą:

 

Anglų kalba    (naujas studijų programos kodas NX012G01)

Jei skaitant programos aprašus kiltų klausimų,  kreipkitės į:

Užsienio kalbų instituto direktorės pavaduotoją Ritą Vickienę,

trečiadieniais 10-12 val., el. paštas:

 

Kada ir kaip galima užsiregistruoti į gretutines studijas?

Registracija numatyta nuo vasario 20 d. iki kovo 31 d.
Kreipkitės į Užsienio kalbų instituto direktorės pavaduotojas Ritą Vickienę.

 
Jei turite klausimų ar tiesiog norite pasitarti, kreipkitės į savo studijų programos vadovą, gretutinių studijų konsultantą ar savo fakulteto studijų reikalų prodekaną.

Kokios gretutinės studijos siūlomos kituose fakultetuose, galite sužinoti čia.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos