Skelbimai studentams

VU FLF UKI studentų konferencija „Lingvistiniai ir tarpkultūriniai tyrimai“

Mieli studentai,

kviečiame dalyvauti II-ojoje VU FLF UKI studentų konferencijoje „Lingvistiniai ir tarpkultūriniai tyrimai“. Plačiau >>>

Velkommen!

Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Užsienio kalbų institutas kviečia prisijungti prie Norvegijos Nepriklausomybės dienos - gegužės 17-osios šventimo!

Laikas: gegužės 16 d. 16.30 - 19.30 val.

Veiksmas: žaidimai, muzika ir daug siurprizų

Vieta: Vilniaus universiteto Arkadų kiemelis

Šveskime šią beveik didžiausią Norvegijoje šventę kartu!

La oss feire 17-mai sammen!

Registracija ERASMUS+ studijoms 2018–2019 rudens semestrui

Prasidėjo registracija Erasmus+ studijoms 2018–2019 m.m. rudens semestrui arba akademiniams metams!
Kviečiame VU nuolatinių studijų studentus registruotis iki VASARIO 28 d. (24:00), užpildant elektroninę paraišką. Atnaujintą fakultetų ERASMUS+ partnerių sąrašą rasite čia

Renkantis universitetą rekomenduojame ne tik susipažinti su užsienio universiteto skelbiama informacija atvykstantiems, bet ir perskaityti dalyvavusiųjų mainuose studentų atsiliepimus.

Iškilo klausimų? Kreipkitės!

ERASMUS+ mainų koordinatorė Agnė Jacynaitė, te. (8 5) 219 3215, el. paštas   (bendra informacija, dokumentacija, registracijos anketos pildymas)
Fakulteto mainų koordinatoriai (šalies, universiteto pasirinkimas bei kiti akademiniai klausimai)

Mainai veža – važiuok kartu!

Stipendija studijoms arba moksliniam darbui

Utrechto tinklas  siūlo stipendiją studijoms arba moksliniam darbui viename iš Utrechto tinklo universitetų

http://www.utrecht-network.org/our-members/member-contact-information/ .

- Studiju/tiriamojo darbo trukmė 1 – 6 mėnesiai

- Stipendijos dydis fiksuotas ir nepriklauso nuo studijų trukmės - 1000 eurų

- Prioritetas teikiamas doktorantams, norintiems atlikti mokslo tiriamajį darbą viename is Utrechto tinklo universitetų

- Teikti paraišką studijoms gali tik tie studentai, kurie negali gauti Erasmus studento statuso (t.y., jau yra buve Erasmus studentai, arba jų numatoma studijų trukmė užsienyje yra trumpesnė nei 3 mėnesiai)

Paraiškos dokumentai:

- Paraiškos forma

- Rekomendacija

- Partnerines institucijos sutikimas del priemimo (Letter of  Acceptance)

Pasibaigus studijų periodui studentas turės pateikti ataskaitą bei priimančio universiteto patvirtinima.

Atrankos procedūra:

- Paraiškos dokumentus pristatyti į VU tarptautinių ryšių skyrių. Kontaktinis asmuo: Rita Vienazindiene, e-mail: , tel. 2687150

- Paraišką galima pateikti iki vasario 15 d.

- Paraiškas vertina ir kandidatus tvirtina Urechto tinklo atrankos komitetas

Daugiau informacijos ir paraiškos dokumentus galima rasti Utrechto tinklo puslapyje

http://www.utrecht-network.org/activities/young-researchers-grant/  .

Stipendijos trijų Baltijos šalių kalboms populiarinti

Tartu, Latvijos ir Vilniaus universitetų rektoriai skelbia jungtinį stipendijų konkursą, skirtą paskatinti studijuoti estų, latvių ir lietuvių kalbas ir kultūras.

Stipendija yra 2000 eurų. Konkurse gali dalyvauti bet kurios studijų programos dieninio skyriaus studentai (taip pat iš užsienio), studijuojantys Vilniaus, Latvijos arba Tartu universitete. Pretendentas vieną iš trijų kalbų turi mokėti C1 lygiu (arba ji gali būti gimtoji), o likusias dvi – bent A2 lygiu.

Trijų universitetų rektoriai stipendijų konkursą rengs ir laimėtoją apdovanos pamečiui. Šiais metais konkursą globoja Tartu universitetas. Kandidatai bus vertinami trimis etapais: etapai raštu bei žodžiu savo universitete ir baigiamasis etapas Tartu universitete, kuriame dalyvaus trys geriausi studentai, atrinkti kiekvieno universiteto komisijos.

Pirmojo etapo rašto darbą Vilniaus universitete prašome siųsti Baltijos kalbų ir kultūrų instituto dėstytojai Agnei Navickaitei-Klišauskienei adresu su nuoroda „Baltijos šalių universitetų rektorių stipendija“. Plačiau >>>

Paskaita asmeninio efektyvumo tema

Jei esi pažįstamas/-a bent su vienu žemiau esančiu klausimu, ši paskaita nenueis veltui:
· Bijai, kad nespėsi išmokti visos medžiagos egzaminui?
· Stresuoji, kad turi per mažai laiko?
· Keikiesi, kad visą dieną žiūrėjai serialus ar „scroll'inai"
Facebook ir nieko daugiau?

Visi šie dalykai praeis, jei suvoksi kas yra asmeninis efektyvumas. Don't be busy – be productive! Plačiau >>>