Skelbimai studentams

Sveikiname studentę!

2017 m. birželio 3-4 dd. Užsienio kalbų instituto Anglų ir rusų kalbų specialybės studentės Viktorija Zavarzina, Evfrosinija Šliachtenko ir Mariolia Lapin dalyvavo VI Tarptautinėje rusų kalbos, literatūros bei kultūros olimpiadoje  Baltijos federaliniame I. Kanto universitete (Rusija). Teisę dalyvauti šios olimpiados finaliniame etape gavo 70 studentų iš Vokietijos, Kroatijos, Slovakijos, Ispanijos, Lenkijos, Lietuvos, Mongolijos, Sudano, Angolos, Kongo, Vietnamo ir t.t. Džiaugiamės, kad mūsų 3 kurso studentė Viktorija Zavarzina ne tik dalyvavo Olimpiados stipriausiųjų varžybose, bet ir laimėjo garbingą III vietą.

Olimpiada UKI KantasOlimpiada dalyviaiOlimpiada Viktorija Zavarzina

Užsienio kalbų institute svečiuojasi dr. Michael Pace-Sigge

Balandžio 24-29 d. Užsienio kalbų institute svečiuojasi dr. Michael Pace-Sigge iš Rytų Suomijos universiteto.

Šį ketvirtadienį, balandžio 27 d., 11 val. kviečiame į paskaitą:

Prosody in Corpus Linguistics:
How semantic preference, discourse prosody, semantic association shows what we mean without directly saying it.

Vieta: Sp1 auditorija

18156992 439788069709188 6498700309329932077 n

Universiteto gimtadienio išvakarėse ekskursija "VU mieste

VU muziejus visus maloniai kviečia Universiteto gimtadienio išvakares sutikti ekskursijoje "VU mieste". Šios ekskursijos metu turėsite progą susipažinti su įvairiomis Vilniaus senamiesčio vietomis, kurios susijusios su Vilniaus universiteto istorija ir asmenybėmis. Lankomi objektai bus UŽ VU ANSAMBLIO RIBŲ. Ekskursija nemokama.

Visus norinčius kviečiame registruotis: https://goo.gl/forms/l2kgKM9l2aJnf9643

VU Karjeros dienos

Kvietimas į karjeros dieną VRM

Kviečiame į š. m. balandžio 03 d. Vidaus reikalų ministerijoje organizuojamą Karjeros dieną (žr. į priedą).

Kviečiami trečių, ketvirtų kursų ir magistro studijų įvairių specializacijų (žmogiškųjų išteklių vadybos, viešųjų ryšių ir komunikacijos, teisės, informatikos, ekonomikos, finansų, tarptautinių santykių vadybos ir kt.) studentai.

Informacija apie šiuo metu esančias laisvas valstybės finansuojamas vietas studijų programose

Anglų ir rusų kalbos

II kursas 1 vieta

III kursas 2 vietos

Anglų ir kita užsienio kalba (ispanų) ir Anglų ir kita užsienio kalba (prancūzų)

I  kursas 5 vietos

II kursas 4 vietos

III kursas 1 vieta

Studentai, studijuojantys valstybės nefinansuojamose vietose, iki 2017 m. vasario 27 d. (17 val.) gali teikti prašymus perkelti į valstybės finansuojamą vietą. Prašymus reikia atnešti į Užsienio kalbų instituto administraciją.

Užsienio kalbų instituto administracija

Mainai per dvišales sutaris

Šiuo metu priimamos studentų paraiškos dalyvauti mainuose per dvišales sutartis. Paraiškos priimamos iki kovo 1d.

(imtinai). Studentai apie skelbiamas galimybes informaciją gali rasti VU tinklapyje http://www.vu.lt/tarptautiniai-rysiai/mainu-galimybes/dvisales-sutartys

Dvisales sutartys plakatas2017 ruduo 1 copy

Patarlės tapo tarpkultūriniu tiltu

Vilniaus universitetas, Užsienio kalbų instituto dėstytojai Rasai Bačiulienei inicijavus, kartu su Vakarų Anglijos universitetu ir penkiomis mokyklomis iš Lietuvos bei Didžiosios Britanijos įgyvendino dvišalį patarlių projektą „Kol gyveni, tol ir mokaisi. Live and Learn“. Jis bus pristatytas sausio 13 d., penktadienį, 17.30 val. VU bibliotekos Direkcijos koridoriuje. Plačiau >>>