Skelbimai studentams

Universiteto gimtadienio išvakarėse ekskursija "VU mieste

VU muziejus visus maloniai kviečia Universiteto gimtadienio išvakares sutikti ekskursijoje "VU mieste". Šios ekskursijos metu turėsite progą susipažinti su įvairiomis Vilniaus senamiesčio vietomis, kurios susijusios su Vilniaus universiteto istorija ir asmenybėmis. Lankomi objektai bus UŽ VU ANSAMBLIO RIBŲ. Ekskursija nemokama.

Visus norinčius kviečiame registruotis: https://goo.gl/forms/l2kgKM9l2aJnf9643

VU Karjeros dienos

Kvietimas į karjeros dieną VRM

Kviečiame į š. m. balandžio 03 d. Vidaus reikalų ministerijoje organizuojamą Karjeros dieną (žr. į priedą).

Kviečiami trečių, ketvirtų kursų ir magistro studijų įvairių specializacijų (žmogiškųjų išteklių vadybos, viešųjų ryšių ir komunikacijos, teisės, informatikos, ekonomikos, finansų, tarptautinių santykių vadybos ir kt.) studentai.

Informacija apie šiuo metu esančias laisvas valstybės finansuojamas vietas studijų programose

Anglų ir rusų kalbos

II kursas 1 vieta

III kursas 2 vietos

Anglų ir kita užsienio kalba (ispanų) ir Anglų ir kita užsienio kalba (prancūzų)

I  kursas 5 vietos

II kursas 4 vietos

III kursas 1 vieta

Studentai, studijuojantys valstybės nefinansuojamose vietose, iki 2017 m. vasario 27 d. (17 val.) gali teikti prašymus perkelti į valstybės finansuojamą vietą. Prašymus reikia atnešti į Užsienio kalbų instituto administraciją.

Užsienio kalbų instituto administracija

Mainai per dvišales sutaris

Šiuo metu priimamos studentų paraiškos dalyvauti mainuose per dvišales sutartis. Paraiškos priimamos iki kovo 1d.

(imtinai). Studentai apie skelbiamas galimybes informaciją gali rasti VU tinklapyje http://www.vu.lt/tarptautiniai-rysiai/mainu-galimybes/dvisales-sutartys

Dvisales sutartys plakatas2017 ruduo 1 copy

Patarlės tapo tarpkultūriniu tiltu

Vilniaus universitetas, Užsienio kalbų instituto dėstytojai Rasai Bačiulienei inicijavus, kartu su Vakarų Anglijos universitetu ir penkiomis mokyklomis iš Lietuvos bei Didžiosios Britanijos įgyvendino dvišalį patarlių projektą „Kol gyveni, tol ir mokaisi. Live and Learn“. Jis bus pristatytas sausio 13 d., penktadienį, 17.30 val. VU bibliotekos Direkcijos koridoriuje. Plačiau >>>

patarliu knyga

Aplinkos ministerijos kviečia studentus dalyvauti atvirų durų dienoje

Minint Europos atliekų mažinimo savaitę, kurios metu visose Europos valstybėse atkreipiamas dėmesys į vartojimo mažinimą ir pakartotinį atliekų naudojimą ir jų perdirbimą, lapkričio 29 d. Aplinkos ministerija organizuoja atvirų durų dieną aukštųjų mokyklų studentams, kurie turės galimybę pabendrauti su aplinkos ministru Kęstučiu Trečioku ir aplankyti ministerijos padalinius, pasidomėti jų veikla ir aptarti jiems rūpimus klausimus.

Aplinkos ministerijos (Jakšto g. 4, Vilnius) 506 salėje bus atidaryta paroda, kur bus eksponuojami VšĮ „RV Agentūra“ organizuojamo konkurso „Kita forma“ Lietuvos moksleivių darbeliai iš atliekų. Taip pat vyks kūrybinės dirbtuvės, kurioms vadovaus skiautininkystės sąjūdžio pradininkė Lietuvoje, skiautinių klubo „Urtė“ vadovė Aldona Tomonytė-Dorrity. Kūrybinėse dirbtuvėse studentai turės galimybę pasigaminti skiautinį ar kitus daiktus iš nenaudojamų marškinių. Planuojantys dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse turėtų pasirūpinti nebenaudojamais marškiniais.

Susidomėjusieji ir norintys dalyvauti kviečiami registruotis el. paštu irena.judicka@am.lt iki lapkričio 23 d. Registruojantis prašome nurodyti, kokiame ministerijos padalinyje norėtumėte apsilankyti, kokie klausimai labiausiai domintų.

Informacija apie šį renginį taip pat paskelbta adresu http://www.vu.lt/studijos/aktualu/4116-kvietimas-i-atviru-duru-dienos-rengini-aplinkos-ministerijoje