Bendros naujienos

Konferencija „Lingvistiniai ir tarpkultūriniai tyrimai"

VU Filologijos fakulteto Užsienio kalbų institute 2018 m. gegužės 31 d. vyko II studentų konferencija „Lingvistiniai ir tarpkultūriniai tyrimai“.

Konferencijoje buvo pristatyti medijų diskurso analizės rezultatai, politinio, akademinio ir meninio diskurso ypatumai. Kalbėta apie konceptų DRAUGAS, KAIMAS, MEILĖ lietuvių, rusų ir anglų kalbose struktūrą ir turinį, transkripcijos ir transliteracijos problemas lietuvių-rusų vertimuose, aptarti anglų ir lietuvių frazeologinių vienetų su gyvūnų pavadinimais palyginimo rezultatai. 

Pranešimus skaitė VU Filologijos fakulteto Užsienio kalbų instituto studentai: Justė Nevar, Aurelija Valentinovičiūtė, Vaiva Varkalytė, Kornelija Ladauskaitė, Petras Anskaitis, Lingailė Kairaitytė, Gabrielė Speteliūnaitė, Evelina Tamošiūnaitė, Agnė Taukytė, Neringa Budreckytė, Augustina Butkevičiūtė.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos