Išleista išsami praktinė ispanų kalbos gramatika

Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Užsienio kalbų instituto Romanų kalbų katedros  ispanų kalbos lektorius Alfonso Rascon Caballero parašė ir išleido knygą „Ispanų kalba. Praktinė gramatika. Fonetikos įvadas“.

Gramatika skirta ispanų kalbos besimokantiems lietuviams. Joje pateikiamos ispanų kalbos gramatikos, fonetikos ir rašybos ypatybės, išsamiai aprašyti visi kalbos aspektai, ypač tie, kurie lietuviams sunkiau suprantami.

Alfonso Rascon Caballero ispanų filologiją baigė Madrido Complutense universitete. Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Užsienio kalbų institute dėsto nuo 1996 metų.

Knygos leidybą parėmė Ispanijos ambasada Lietuvoje.

alfonso