Tekstynų ir naujų technologijų naudojimas užsienio kalbų mokymo procese

2018 metų vasario 2 dieną į Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Užsienio kalbų instituto ir Lietuvos kalbų pedagogų asociacijos suorganizuotus du praktinius seminarus apie naujus ir efektyvius kalbų mokymo/si būdus susirinko neįtikėtinai gausus būrys kalbų pedagogų.

Seminare „Tekstynų naudojimas mokant užsienio kalbų“ VU Filologijos fakulteto Užsienio kalbų instituto doc. dr. Lina Bikelienė dalyviams atskleidė, išsamiai paaiškino ir pademonstravo įvairias tekstynų  naudojimo kalbų mokymo/si procese galimybes.

VU Filologijos fakulteto Užsienio kalbų instituto dėstytoja Hannah Shipman seminare „Naujų technologijų naudojimas mokant užsienio kalbų“ pristatė interaktyvius kalbos mokymo įrankius, pademonstravo įvairius jų panaudojimo kalbų mokymo procese būdus.

Seminarai vyko VU Informacinių technologijų taikymo centre, todėl dalyviai praktiškai išbandė ir įsitikino tekstynų ir naujų technologijų nauda, siekiant sėkmingai mokyti ir mokytis svetimų kalbų, dalyvavo diskusijoje, gavo kompetentingus atsakymus į jiems rūpimus klausimus, sužinojo, kaip naudojantis kompiuterinėmis programomis ir duomenų bazėmis parengti įdomias įvairių užsienio kalbų užduotis paskaitoms.

pirmas copy20180202 120423 copy copy

20180202 123034 copy20180202 130914 copy