Gruzinų ir norvegų kalbos kursai

Gruzijos ambasada Lietuvoje maloniai informuoja, kad š. m. spalio 2 d. 17 val. UKD auditorijoje VU Filologijos fakulteto Užsienio kalbų institute (Universiteto g. 5) prasideda gruzinų kalbos kursai. Kursų lankytojai turės galimybę ne tik įgyti gruzinų kalbos komunikacinių įgūdžių, bet ir susipažinti su įdomiausiais gruzinų kultūros faktais.

Kursai nemokami tiek studentams, tiek visiems besidomintiems gruzinų kalba ir kultūra.

Norinčius mokytis kviečiame skambinti į VU Filologijos fakulteto Užsienio kalbų institutą telefonu +370 5 268 7264 arba rašyti el. p. uki@uki.vu.lt.

Taip pat siūlome NORVEGŲ kalbos kursas pradedantiesiems. Kursų pradžia - susirinkus 9-10 žmonių grupei, trukmė – 50 ak.val., intensyvumas – 4 akad. val. per savaitę (du kartus po 1,5 valandos). Paskaitų pradžia 18.00 val. Registruotis internete nuo 2017.09.04 iki 2017.09.29.