Gruzijos ambasadorė Lietuvoje p. Khatuna Salukvadzė sveikina gruzinų kalbos ir kultūros kurso dalyvius

Vilniaus universiteto Užsienio kalbų institute 2016/ 2017  metais  buvo  įgyvendintas gruzinų kalbos ir kultūros  projektas,  kurį rėmė Gruzijos ambasada Lietuvoje ir Gruzijos Užsienio reikalų ministerija.  Neformaliojo ugdymo programą Gruzinų kalba ir kultūra šiais mokslo metais dėstė Gruzijos ambasados Lietuvoje vertėjas – referentas Giorgi Kobakhidze.

Pasveikinti  Gruzinų kalbos ir kultūros“ kurso dalyvius ir įteikti jiems baigimo pažymėjimus 2017 m. birželio  mėn. 5 dieną į VU Užsienio kalbų institutą atvyko nepaprastoji ir įgaliotoji Gruzijos ambasadorė Lietuvoje p. Khatuna Salukvadzė. Kursų dalyviai pademonstravo gruzinų kalbos žinias: trumpai prisistatė,  dainavo Gruzijos ir Lietuvos himnus, gruzinų liaudies dainas,  taip pat išreiškė norą ir toliau tęsti gruzinų kalbos studijas,  plėsti žinias apie Gruzijos kultūrą. Renginio metu Gruzijos ambasados Lietuvoje pažymėjimai buvo įteikti ir Gruzijos ambasados Lietuvoje organizuotos sekmadieninės gruzinų kalbos mokyklėlės moksleivėms.

VU Užsienio kalbų instituto direktorė prof. dr. Roma Kriaučiūnienė padėkojo ambasadorei p. K. Salukvadzei už paramą organizuojant gruzinų kalbos ir kultūros kursus,  įteikė padėkos raštą už nuoširdų darbą kursų dėstytojui G. Kobakhidzei.

Renginyje dalyvavo svečiai iš Gruzijos užsienio reikalų ministerijos Diasporos departamento: Mariam Mamestsarishvili, Ekaterini Kupatadzidu, Tamar Kobakhidze,  Lela Shvelidze, Giorgi Merabishvili, Irma Kavelidze ir Tamar Shalamberidze iš Tarptautinio Gruzijos migracijos politikos centro (ICMPD). P. Lela Shvelidze Gruzijos užsienio reikalų ministerijos vardu padėkojo Gruzijos ambasadai ir ambasadorei Lietuvoje,  VU Užsienio kalbų institutui ir direktorei R. Kriaučiūnienei už gruzinų kalbos ir kultūros  plėtrą, gyrė studentus, džiaugėsi jų  gruzinų kalbos žiniomis, pažadėjo ieškoti galimybių remti šį projektą ir ateityje.

NUOTRAUKŲ GALERIJA